Hizmetlerimiz

Teknoloji Destekli Onarım

Ender Bilişim tüm bilişim sistemleri donanımlarının atölyede teknoloji detsekli onarımlarını garantili olarak yapmaktadır.

Bilişim sistemleri donanımlarından, ana kart, ekran kartı, host bus adaptor, engine kart, her türlü controller, power supply vb. ürünlerin chip set değişimleri veya arızalı devre elemanlarının değişimleri tecrübeli teknik ekip tarafından itina ile yapılıp yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. 

Teknoloji destekli bu onarımlarda kullanılan en önemli makina BGA makinasıdır. Bu makinaler BGA chip değişimlerinin yapılmasında, ekran kart işlemcilerinin değişiminde, dizüstü veya masaüstü bilgisayarların ana kartlarının tamirinde kullanılan yüksek teknolojiye sahip cihazlardır. Hava üflemeli, sıcaklık ayarlı, vakum ışık ve soğuk sistemleri ile onarım işlemlerini kolaylaştıran bu cihazlarla kesin ve garantili sonuçlar alınmaktadır. 

Böylece Ender Bilişim donanım onarım uygulamalarında kullandığı teknolojik destek ile  yüksek verimlilik sağlamakta ve müşterilerine katma değerli çözümler sunabilmektedir.